23/07/2020 Gdańsk

Fotograficzne wieści. Nagrodę Prezydenta Miasta Gdańska w dziedzinie kultury otrzymałam za zdjęcie grupy Always Drinking Marching BAND wykonane podczas 23. Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Plenerowych i Ulicznych FETA. Niepewna sytuacja na świecie zatrzymała kolejną edycję festiwalu ale na szczęście nie kolejną edycję FOTO FETY.


27/06/2020 Gdańsk

Po covidowej przerwie znowu z aparatem w ERGO ARENIE. Operator gdańsko – sopockiej hali wyszedł naprzeciw oczekiwaniom fanów twórczości André  Rieu zapraszając publiczność na projekcję ubiegłorocznego koncertu z Maastricht.

Fot. Karolina Misztal | Fotobank.PL | ERGO ARENA
więcej: www.ergoarena.pl

13/05/2020 Gdańsk

Zdjęcie Lecha Wałęsy mojego autorstwa znalazło się w finale prestiżowego konkursu Grand Press Photo 2020. Nominację otrzymałam w kategorii Ludzie za zdjęcie wykonane byłemu prezydentowi RP w momencie otwierania historycznej bramy Stoczni Gdańskiej w 39. rocznicę porozumień sierpniowych.

więcej: https://dziennikbaltycki.pl/grand-press-photo-2020-karolina-misztal-fotoreporterka-dziennika-baltyckiego-z-nominacja/ar/c13-14955658

26/03/2020 Gdańsk

Odszedł Maciej Kosycarz. Fotoreporter, Gdańszczanin, Przyjaciel. Do zobaczeniu Kosy…

Z Maćkiem pożegnaliśmy się na łamach Dziennika Bałtyckiego: https://dziennikbaltycki.pl/do-zobaczenia-kosy-fotoreporterzy-dziennika-baltyckiego-zegnaja-zmarlego-macieja-kosycarza/ar/c1-14882239

Fot. Karolina Misztal | Dziennik Bałtycki

13/01/2020 Gdańsk

„Wieczór dla Przyjaciela”. 13 stycznia na scenie Europejskiego Centrum Solidarności wraz z fotoreporterami Renatą Dąbrowską i Maciejem Kosycarzem w rozmowie z Agnieszką Michajłow wspominaliśmy Pawła Adamowicza.

W rocznicę tragicznego w skutkach ataku na prezydenta Gdańska odbyła się promocja książki Katarzyny Żelazek „Śmierć Prezydenta. Czy zmienił nas tamten styczeń?”. To zbiór 21 poruszających świadectw osób, które mocno przeżyły ten czas, a także zdjęć 13 pomorskich fotoreporterów dokumentujących życie prezydenta Gdańska, jego długoletnią działalność polityczną oraz tragiczne wydarzenia ze stycznia 2019 roku.

Fot. Przemek Świderski | Dziennik Bałtycki